شماره تماس: ۰۳۱-۴۲۲۷۴۳۵۸

شرایط و قوانین سایت برای مترجم

عمومی

سایت ترجمه آوا بستری برای ارائه خدمات ترجمه به صورت آنلاین فراهم کرده است. ترجمه آوا سفارشات را به صورت آنلاین از مشتریان دریافت و برای ترجمه در اختیار مترجمان قرار می دهد. مترجمان موظف هستند قوانین سایت را مطالعه و رعایت نمایند.

شرایط استفاده

 

نحوه کار مترجم

مترجمین به صورت دورکاری پروژه های ترجمه را انجام می دهند. دستمزد و زمان انجام هر پروژه ترجمه در ابتدای کار مشخص است. مترجمی که ترجمه ای را انتخاب می کند متعهد به انجام ترجمه با دستمزد مشخص شده در زمان تعیین شده است. زمان و هزینه ترجمه هر سفارش از طریق ایمیل به شما اعلام می گردد. منظور از صفحه استاندارد ۲۵۰ کلمه از متن مبدأ می باشد.

در ترجمه های به زبان مقصد فارسی از فونت های متداول B Nazanin، B Lotus برای متن اصلی و B Titr برای تیتر و عنوان استفاده نمائید. در ترجمه های به زبان مبدا فارسی از فونت های رایج Times New Roman، Cambria، Calibri، استفاده نمائید.

هر مترجم می تواند یک سفارش را انجام دهد. پس از تحویل سفارش، مترجم می تواند سفارش بعدی را اختیار کرده و انجام دهد.

به دلیل آنلاین بودن کار، مترجم می بایست به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس های مرکز باشد.

 

محرمانگی

تمام اطلاعات (سفارشات ترجمه، صفحات سایت، نحوه قیمت گذاری، نرم افزارها، …) شامل شرایط محرمانگی می شود و نباید به هیچ وجه در اختیار شخص سوم قرار گیرد.

درصورتی که مشخص شود این شرایط حفظ نشده است همکاری با مترجم لغو خواهد شد.

 

ترجمه

 

تسویه حساب

مترجم موظف است اطلاعات حساب بانکی خود را به درستی برای ما برای تسویه حساب ارسال نماید. تسویه حساب مترجمان برحسب نوع کار ، دو یا سه روز پس از اتمام زمان گارانتی کار انجام می گردد. تسویه حساب مترجمانی که همکاری بهتری با ترجمه آوا داشته باشند و امتیاز بیشتری کسب کنند، بلافاصله پس از اتمام زمان گارانتی کار انجام خواهد شد.

 

حق نشر

تمامی حقوق اثر بعد(قبل و در زمان) ترجمه متعلق به مشتری سفارش است. مترجم هیچگونه حقی برای انتشار به هر نحو یا استفاده از کل یا بخشی از اثر را نخواهد داشت.

 

جریمه ها